Ekonomi Doktorunuz

DOLAR 7,9431
EURO 9,4949
ALTIN 462,45
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
15°C
Parçalı Bulutlu
Cum 15°C
Cts 14°C
Paz 14°C
Pts 15°C

Haftalık Astroloji: Kendimizi iyileştirme ve yaralarımızı sarma zamanı!

Haftalık Astroloji: Kendimizi iyileştirme ve yaralarımızı sarma zamanı!
13.03.2018
13.770
A+
A-

Merhaba Sevgili Okurlar! 17 Mart Cumartesi Balık burcunda bir Yeniay meydana geliyor, ruhsal açıdan kendimizi iyileştirme ve yaralarımızı sarma zamanı!

17 Mart Cumartesi, Balık burcunun 26 derecesinde saat 16:12’de bir Yeniay meydana geliyor. Yeniay’ın etkilerini +/- 7 gün için de hissedebiliriz. Yeniay zamanlarında yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almak isteyebiliriz.

Yeniay ile birlikte içe dönük olma, aşırı merhamet gösterme, bağımlılık ve bağlılıklar, spritüel konular, yaratıcılık, gerçeklerden uzaklaşmak, kurban olma, şifa, Mundan astrolojide ise deniz ve okyanusları, depremleri, tsunamiyi, hastaneleri, hapishaneleri, rehabilitasyon merkezlerini, yetimhaneleri, cankurtaranları, gizli toplulukları, şifacı ve medyumları, film senaristlerini denizaltılarını, balıkları ve balıkçıları, dalgıçları, her türlü ilaç, likit ve sıvı maddeleri ön plana çıkarabilir.

Yeniay 2-8 askında meydana geliyor. Paramız, sahip olduğumuz yeteneklerimiz, eş, ortak ve danışan gelirleri, borçlar, krediler, ödemeler, nafaka, miras, krizler, kazalar, ameliyatlar ve cinsellik gibi konular önem kazanıyor.

Yeniay haritasında ASC’de Aslan burcu yükseliyor. Yöneticisi Güneş ve Şiron ile kavuşumda. Sahnede olmak, kendi gücümü fark etmek ve yeteneklerimizi ortaya koymak bizim için önemli olacak. Yaralandığımız, üzüldüğümüz bazı olaylara tekrar parmak basacak olan bu Yeniay kendimizi şifalandırabilir, yaralarımızı sarmak isteyebilir ve kimliğimizle ilgili bazı eğişim ve dönüşümler yaşayabiliriz. Özellikle baba, eş, patron ve otorite figürleri ile olan ilişkimize dikkat etmeliyiz. Güneş’in Jüpiter ile üçgen açısı kendi iç dünyamızda maneviyatımızı yükseltebileceğimizi kendimize daha çok odaklanabileceğimizi de gösteriyor. Geçmişte karşımıza çıkan bazı fırsatlarla tekrar karşılaşabiliriz.

Parasal konularda yeni girişimlerde bulunabiliriz. Kredi başvurusunda bulunabilir, yeni finansal kaynak arayışına girebiliriz. Eş ve ortak gelirler, miras, nafaka ve burs gibi konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Estetik operasyonlar veya ameliyatlar gündemimizde olabilir. Ruhsal açıdan değişim ve dönüşümler yaşayabiliriz. Bilinçaltın attığımız konularla ilgili yeni farkındalıklar yaşayabiliriz. Hislerimiz güçlenebilir, haberci rüyalar görebiliriz, yaratıcılığımı artabilir.

Ülkemize baktığımızda ise Dolunay Türkiye’nin 4-10 aksında gerçekleşiyor. Mundan astroloji de ise ülke toprakları, madenleri, halkın derin korkuları, muhalefet partisi, iktidar partisi, ülkenin lideri, otorite konumunda olan kişiler ve ülkenin prestijini ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Gizli örgütler, kontrol dışı bazı olaylar yaşanabilir. Ülkemizin kaybettiği prestijini geri almak ve iyileştirmek adına bazı adımlar atılabilir. Liderler, sanatçılar, yöneticiler gibi üst düzey kişilerin geçmişte yaptıkları hataları telafi etme eski prestijlerini kazanmaya yönelik girişimleri olabilir. Toplumsal açıdan bizi derinden yaralayacak bazı olaylar yaşanabilir.

01 KOCKOÇ BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin bilinçaltı, inzivaya çekilme, gizli sırlar, gizli düşmanlar evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Bu dönem inzivaya çekilmek ve biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltına attığınız bir konuyla ilgili büyük bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Reiki, yoga ve meditasyon gibi içsel enerjinizi dengeleyecek, size şifa verecek çalışmalara yönelebilirsiniz. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak yazı yazmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz için fedakârlık yapmanız veya yardım etmeniz gereken olaylar yaşanabilir.

02 BOGABOĞA BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin gruplar, arkadaşlar, sosyal çevre ve geleceğinizi ilgilendiren evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Sosyal çevrenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilir, bazı konuşmalar sizi üzebilir. Diğer yandan arkadaşlarınızın sizin desteğinize ihtiyaçları olabilir. Dertlerini dinlemek, yaralarını sarmanız gerekebilir. Sevdiklerinizi bir araya getireceğiniz organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca daha önceden kaçırdığınız bir fırsat tekrar karşınıza çıkabilir.

 

03 IKIZLERİKİZLER BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin kariyer evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Kariyerinizde, sezgileriniz ve yaratıcılığınız ön plana çıkabilir. İşinize odaklanabilir ve kariyerinize yön verecek bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Patron ve yöneticilerinizle olan ilişkinize dikkat etmelisiniz, sizi üzecek bazı gelişmeler yaşanabilir. Daha önceden bozulan imajınızı yenilemek ve eski saygınlığınızı kazanmak adına adımlar atabilirsinizç. İşinden memnun olmayan İkizler burçları ise iş hayatında önemli değişikler yapabilir. Özel hayatınızda ise sorunlarınızı konuşmak ve yaralarınızı sarmak isteyebilirsiniz.

04 YENGECYENGEÇ BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin eğitimler, akademik çalışmalar, uzun yolculuklar, yabancılarla yapılacak işler, basın ve medya, turizm ve kişisel gelişim evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Yurt dışında yaşamak için bazı adımlar atabilirsiniz. Yabancılarla yapacağınız ortaklaşa işlerde yeni gelişmeler yaşanabilir. Uzun bir yolculuğa çıkarak ufkunuzu genişletmek, kendinizi yenilemek ve arınmak isteyebilirsiniz. Hayat bakış açınız ve görüşlerinizi daha fazla sorgulayabilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız bir fırsat tekrar karşınıza çıkabilir, eğitim, hukuksal konularla ilgili olabilir bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Basın, medya ve yayıncılıkla ilgili alanlarda çalışanların yaratıcı fikirleri olabilir ve kolayca dikkat çekebilir, işlerinde başarılı olabilirler.

05 ASLANASLAN BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin borçlar, krediler, ödemler, nafaka, miras, eş ve ortak gelirlerini ilgilendiren evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Maddi konularda güvence arayışınız ön plana çıkabilir. Miras ve nafaka ile ilgili konularda sonuçlanmalar yaşanabilir, kredi veya burs başvurularınız kabul edilebilir. Ayrıca beklenmedik finansal destekler görebilirsiniz, ekonomik açıdan rahatlayabilirsiniz. Psikolojik açıdan ise sizi etkileyen bazı olaylarla yüzleşmek, sorunlarını çözmek için adım atabilirsiniz.

06 BASAKBAŞAK BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin ortaklık, evlilik ve taşınmaları ilgilendiren evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Evlilik ve ortaklıklarla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde ya yaralarınızı saracaksınız ya da ayrılık kararı alacaksınız. Taşınmakla ilgili fikirleriniz varsa harekete geçebilirsiniz, hayalini kurduğunuz yere taşınabilirsiniz. Özel hayatınızda veya ortaklık açısından kaçırdığınız bir fırsatı tekrar yakalayabilirsiniz.

 

07 TERAZITERAZİ BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin iş, çalışma, hizmet, sağlık ve günlük hayatınızı ilgilendiren evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Çalışma hayatınızda kontrolünüz dışında bazı gelişmeler yaşanabilir. Yöneticilerinizle ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkinize dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlık açısından ise ihmal ettiğiniz bir konuda doktora gitmek zorunda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili daha önce kaçırdığınız bir fırsatla tekrar karşılaşabilirsiniz.

08 AKREPAKREP BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin aşk, çocuklar, hamilelik ve hobiler evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Aşk hayatınızda sevgi ve fedakârlık konuları ön plana çıkabilir. Kim daha çok verici diye düşünüp tartarken ilişkinizle ilgili kararlar almaya yönelik adımlar atabileceksiniz. İlişkinizde ki sorunları konuşmak, yaralarınızı sarmak için bu Yeniay değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili yaşanacak bazı olaylar sizi üzebilir, incitebilir. Ayrıca yaratıcılığınızı ortaya koyacak çalışımalar yapabilir ve hobilerinize daha çok yönelebilirsiniz.

 

09 YAYYAY BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin ev, yuva, ebeveynler, özel hayatınızı ilgilendiren evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Evinize ve ailenizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Aileniz için fedakârlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ev almak, satmak veya taşınmakla ilgili düşünceleriniz olabilir. Zaman zaman yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir, bilinçaltına attığınız bazı konular üzerine daha çok düşünebilirsiniz. Ayrıca evinizi dekore etmek ve enerjisini değiştirecek çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz.

10 OGLAKOĞLAK BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin kardeşler, yakın çevre, iletişim, eğitim, ulaşım evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz ön planda olabilir. Sezdiğiniz insanların bazı sözleri sizi incitebilir. Düşünceleriniz çabuk dağılabilir. Net karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kısa bir yolculuk gündeme gelebilir. İş ve ticari anlaşmalar için adım atabilirsiniz.

11 KOVAKOVA BURCU: 17 Mart Cumartesi günü Balık burcunda sizin maddi ve manevi kaynaklarınızı ilgilendiren ulaşım evinizde bir Yeniay meydana geliyor. Maddi kaynaklarınız değerlendirmeye ve gelirlerinizi arttırmaya yönelik kararlar alabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için maddi fedakârlıklarda bulunmak durumunda kalabilirsiniz.

 

12 BALIKBALIK BURCU: 17 Mart Cumartesi günü burcunuzda sizin motivasyonlarınız, yetenekleriniz, genel sağlığınız ve ikili ilişkilerinizi ilgilendiren ulaşım evinizde bir Yeniay meydana geliyor. İkili ilişkilerinizi gözden geçirmek, değerlendirmek ve bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Bekâr Balık’lar evlilik kararları alabilirler. Hayatınızda aşk, sevgi, fedakârlık gibi kavramlar ön plana çıkabilir. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konulara odaklanmanız gerekebilir. Ayrıca fiziksel görünümünüzde önem kazanabilir, diyete ve spora başlayabilir, güzellik salonlarında zaman geçirebilirsiniz.

 

Hepinize güzel bir hafta diliyorum…

Betül Erdem

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.